Виїзне засідання ректорату ЗДМУ в Медичному коледжі

Виїзне засідання ректорату ЗДМУ в Медичному коледжі

 Сьогодні у медичному коледжі  ЗДМУ відбулося виїзне засідання ректорату університету на чолі з ректором , професором Юрієм Колесником, за участі проректора з науково – педагогічної та навчальної роботи, головного бухгалтера, заступника ректора з кадрових питань та режиму, заступника ректора з економічних питань.

Члени ректорату зустрілися з колективом, йшлося про успішне завершення навчального року та планування наступного, обговорили ряд поточних питань.

Під час зустрічей зі студентами  у навчальних групах  ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник цікавився їхніми планами на майбутнє, схвалив вибір молоді, яка збирається здобувати вищу освіту в нашому університеті – чимало з них вступатимуть в ЗДМУ на очну й заочну форми навчання фармацевтичній спеціальності.

Відрадно, що під дахом університету навчальний заклад оновлюється, спокійно почуваються викладачі.Тут останнім часом проведено ряд ремонтних робіт, обладнано  аудиторії, створено нову, сучасно оформлену,для практичних занять. ЗДМУ виділив для коледжу автівку. Під час засідання ректорату  йшлося також про перспективу облаштування  нового комп’ютерного класу та встановлення мультимедійного обладнання.

24.04.2018

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 224-42-51, (061) 764-37-82

Карта розташування

Медичний коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR