Міжнародний день польоту людини у космос

Міжнародний день польоту людини у космос

Щорічно 12 квітня світова громадськість  відзначає Міжнародний день польоту людини у космос, який має ще дві повноцінні назви - Всесвітній день авіації та космонавтики або день працівників ракетно-космічної галузі України. В цьому році пам'ятна дата відзначилася 60-річним ювілеєм з дня, коли Юрій Гагарін на космічному кораблі "Восток-1" вперше подолав земне тяжіння та здійснив 108-хвилинний політ навколо нашої планети.  

З приводу пам'ятної дати студенти 2 курсу підготували творчі лекції про небесні тіла Сонячної системи. Під керівництвом викладача фізики та астрономії к.ф.-м. н. Ковальової В.М. студенти спільними зусиллями створили презентації з запропонованих тем. Під час доповідей прозвучали висловлювання відомих науковців у області космічних досліджень, вірші про небесні тіла Сонячної системи та космічний простір, а також були розроблені емблеми планет. Студенти підібрали цікаві науково-популярні відео про найсучасніші методи дослідження космосу.  На слайдах можна було знайти і фотоколажі зі світлинами планет з різних ракурсів, і навіть несподівані факти про планети Сонячної системи та їх дослідження. Своєрідною цікавинкою лекції стали студентські доповіді  про художні твори науково-фантастичного жанру, сюжетна лінія яких пов'язана з підкоренням космічного простору. 

 

13.04.2021

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 224-42-51, (061) 764-37-82

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR