35 річниця Чорнобильскої трагедії

35 річниця Чорнобильскої трагедії
Дата 26 квітня 1986 року увійшла  до історії через наймасштабнішу  техногенну катастрофу на Чорнобильській атомній електростанції біля м. Прип'ять. Під час експериментальних навантажень на 4-му енергоблоці сталися два послідовні вибухи. В атмосферу Землі  здійнялась смертоносна хмара з радіоактивного пилу. Повітряні маси швидко змістили на північний захід значну кількість небезпечних радінуклідів, які у мить потрапили  до почви та води.    За числом постраждалих від аварії на ЧАЕС Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу.
Чорнобильська трагедія не залишає байдужою  жодну людину та через десятки років нагадує про необоротні наслідки, до яких призводить  некотрольовані дії з радіоактивними  речовинами.
Нехай у цей день Національної скорботи тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться у думках та сердці кожного з нас співчуттям та милосердям.
14.04.2021

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 224-42-51, (061) 764-37-82

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR