Свято "Прощання з анатомією"

Закінчення навчального року для студентів 2 курсу відділення "Сестринська справа"  Медичного фахового коледжу традиційно відзначається святом "Прощання з анатомією".  "Презентація команд", "Бліц-турнір", "Вгадай орган"  - це лише частина конкурсної програми свята.

Не залишились осторонь запеклої боротьби і капітани команд груп МС19-1 та МС 19-2. Капітанські змагання відбувались у таких конкурсах як: "Що це?", "Біологічні омоніми", "Чорна скринька". 

Святковий захід завершився "Домашнім завданням". Команди презентували солодкі моделі органів людини, вироблені власноруч, а також підготвали цікаві факти з анатомії. 

Вперше в історії цього конкурсу перемогла дружба - обидві команди набрали однакову кількість балів. Студенти коледжу продемострували відмінні знання з анатомії та фізіології, а також кмітливість та винахідливість.Свято пройшло у дружній  атмосфері, всі учасники отримали позитивні емоції та пам'ятні відзнаки.

Вітаємо команди-переможниці та бажаємо і  надалі сумлінно вивчати спеціальні  навчальні дисципліни! Так тримати!

24.05.2021

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 224-42-51, (061) 764-37-82

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту