Антикорупційні заходи

Антикорупційні заходи

Сьогодні пройшла зустріч викладачів Медичного фахового коледжу  з уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції ЗДМУ Аніщенко Михайлом Анатолійовичем, к. юр. н., доцентом кафедри соціальної медицини, громадського здоров'я, медичного та фармацевтичного права, фахівцем з питань запобігання та виявлення  корупції. Михайло Анатолійович пояснив аудиторії найбільш розповсюджені напрямки  корупційних дій, які були виявлені Національним антикорупційним комітетом за останні роки, а також озвучив невтішну статистику  серед деяких вищих  державних навчальних закладів. 

В антикорупційній діяльності головне – систематична і планова робота, суворий контроль за дотриманням норм антикорупційного законодавства. На виконання Антикорупційної програми Запорізького державного медичного університету регулярно проводяться планові заходи, спрямовані на запобігання корупції і формування нетерпимого ставлення університетської спільноти до будь-яких проявів цього негативного явища. На засіданнях ректорату, Вченої ради університету та Вчених рад факультетів, лекціях, заняттях та зустрічах із здобувачами освіти порушуються питання боротьби з корупцією, види корупційних діянь, відповідальності за вчинення корупційних злочинів. 

29.06.2021

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 224-42-51, (061) 764-37-82

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту