У Медичному фаховому коледжі триває прийом заяв вступників на основі базової загальної середньої освіти  (9 кл)

У Медичному фаховому коледжі триває прийом заяв вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 кл)

З 29 червня до 13 липня 2021 р. включно приймальна комісія Медичного фахового коледжу реєструє заяви від вступників на основі базової загальної середньої освіти. Абітурієнти, які закінчили 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів  та вступають у коледж, будуть навчатися за освітнім ступенем "фаховий молодший бакалавр"    за спеціальностями   226 Фармація, промислова фармація  або  223 Медсестринство. Після завершення прийому документів  такі абітурієнти проходять вступні випробування у формі  іспитів з української мови та біології (або хімії). 

Відповідальний секретарь приймальної комісії Саболдашна Юлія Сергіївна наголосила, що в цьому році прийом заяв здобувачів на базі 9 класів проходить більш інтенсивно порівняно з минулорічною вступною кампанією. "Помітне пожвавлення серед вступників відмічається кожного дня. Вчора більшість заяв було прийнято на фармацевтичне відділення, а сьогодні  поступають заяви на медсестринство." - прокоментувала Юлія Сергіївна.

У коледжі активно проводяться консультації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Абітурієнти, які закінчили 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з 1 липня 2021 року повинні зареєструвати електронні кабінети вступника для вступу за сертифікатом ЗНО. Якщо під час самостійної реєстрації  у вступника виникають технічні складнощі, в такому разі можна звертатися до приймальної комісії Медичного фахового коледжу за консультацією. З 14 липня 2021 року через електронний кабінет вступника буде можливою функція подачі заяв до освітніх навчальних закладів. 

З етапами вступної кампанії  можна ознайомитися за посиланням:

Вступна кампанія-2021

Приймальна комісія працює у будні з 9.00 до 16.00, у субботу з 9.00 до 14.00

Контактні номери телефонів приймальної комісії розташовані на головній сторінці.

 

6.07.2021

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 224-42-51, (061) 764-37-82

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту