До уваги вступників на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.)

У Медичному фаховому коледжі з 14 липня  2021 р. розпочинається прийом заяв від вступників на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.) на навчання за освітнім ступенем "Фаховий молодший бакалавр". Прийом заяв проводиться за двома спеціальностями 223 "Медсестринство" та 226 "Фармація, промислова фармація". На навчання за освітнім ступенем "Молодший бакалавр"  прийом заяв проводиться лише на спеціальність 226 "Фармація, промислова фармація".

Процедура подачі заяв на вступ на основі повної загальної середньої освіти відбувається двома шляхами:

1. Вступ на основі сертифікатів ЗНО.

В такому випадку абітурієнт повинен ЗАВЧАСНО зареєструвати електронний кабінет вступника на сайті   vstup.edbo.gov.ua , обравши вкладку ВСТУП НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ та перейти за посиланням Особистий електронний кабінет вступника здійснити подачу заяви на обрану спеціальність.

2. Вступ на основі іспитів. 

У випадку, коли у абітурієнта відсутній сертифікт ЗНО, вступ до навчального закладу відбувається по результатам вступних випробовувань у формі іспитів. Вступник повинен подати до приймальної комісії заяву та підготувати   пакет документів .

 

 

 

14.07.2021

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 224-42-51, (061) 764-37-82

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту