День  здоров'я у Медичному фаховому коледжі

День здоров'я у Медичному фаховому коледжі

У Медичному фаховому коледжі 7 жовтня відбулось традиційне спортивне свято "День здоров'я". Цього року святкова програма проводилась на стадіоні "Торпедо". Позмагатися  у спортивних конкурсах та естафетах запрошувалися студенти першого, другого та третього курсів. До заходу долучились також і викладачі коледжу. Динамічна конкурсна програма, бадьорий музичний супровід, спортивні активності забезпечили тривалий заряд сил та гарного настрою всім учасникам свята. Конкурсні місця у змаганнях "Веселі старти" серед студентів 1 курсу розподілилися так: 

І місце виборола група Ф21-1, ІІ місце - МС 21-1, а ІІІ місце отримала група Ф21-1.

У Загальній конкурсній програмі учасники повинні були підготувати презентацію команди, спробувати свої сили в інтелектуальній вікторині та долучитися до флеш-мобу. Цього року в загальному заліку майбутні фармацевти виявились трошки спритнішими та вибороли перші  призові місця, обійшовши лише на декілька балів студентів відділення "Сестринська справа".

І місце чемпіонів здобули студенти   групи Ф19-1.

ІІ місце вибороли студенти групи Ф21-11.

ІІІ місце зайняли студенти групи Ф21-2. 

У фіналі свята кожна команда отримала титул у відповідних номінаціях. Вітаємо! Подібні заходи допомагають долучити студентство до активних занять спортом, готують добре підгрунтя здорового способу життя та спонукають замислитися, що найцінніший скарб у житті кожного - це власне здоров'я.

Конкурсну програму оцінювало компетентне жюри у складі Добровольскої Марини Борисівни, викладача англійської мови, та  викладача фізики Ковальової Вікторії Миколаївни. Почесну посаду головного судді посіла викладач фізичного виховання та організатор спортивного свята, майстер спорту зі спортивної гімнастики Гордейченко Ольга Анатоліївна. Так тримати!

 

 

 

 

 

 

 

 

8.10.2021

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 224-42-51, (061) 764-37-82

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту