У Медичному фаховому коледжі тривають відкриті заняття циклових комісій

Фізичне культура є невід’ємною частиною загального виховання студентства коледжу:  забезпечує всебічний, фізичний розвиток особистості, зміцнення здоров’я та покращення психофізіологічного стану студентів у процесі професійної підготовки. Саме тому 12 жовтня 2021 року викладачем Гордейченко Ольгою Анатоліївною зі студентами групи Ф21-2 було проведено відкрите заняття з предмету «Фізична культура» на тему: «Тренування витривалості у вправах з бігу на середні і довгі дистанції. Тренування спритності у вправах зі спортивних ігор». Заняття мало класичну структуру: підготовчу, основну та заключну частини. Під час шикування студенти продемонстрували належну організованість і дисципліну. Завдання заняття оголошено викладачем методично доцільно.  З метою підготовки організації студентів до основних фізичних навантажень проведено ходьбу, колові вправи, біг. Діяльність студентів на занятті Ольга Анатоліївна спрямувала на
спеціальні бігові вправи:
-       біг з високим підніманням стегна;
-       біг із захльостуванням гомілки.
-       приставні кроки правим боком;
-       приставні кроки лівим боком;
-       біг с прями ногами уперед;
-       стрибками на правій нозі;
-       стрибками на лівої нозі;
-       підскоки зі зміною ніг;
-       біг з прискоренням.
Дібрані цікаві вправи, здійснювався логічний перехід від однієї до іншої вправи. Під час проведення заняття викладач  використовував наступні методи та прийоми навчання: власний показ, показ студентами потрібних рухів, прийоми ігрових  методів. Методист коледжу зазначила, що структура заняття добре продумана, заняття вдало проведене. 
13 жовтня 2021 року відбулося відкрите практичне заняття у групі Ф21-2 з української мови на тему «Основні групи фразеологізмів, багатозначність, синонімія й антонімія фразеологізмів. Уживання слів у фразеологізмах, відповідно до їхнього стилістичного забарвлення», яке провела викладач Світлана Сірик.
Світлана Вікторівна продемонструвала добре володіння навчальним матеріалом, методикою проведення занять, вміння організувати та зацікавити здобувачів, вміле застосування активних форм роботи та наочних матеріалів. Заняття було побудовано відповідно до класичної схеми: організаційний момент, мотивація навчальної діяльності, постановка теми та завдань, було введення нового лексичного матеріалу, його опрацювання в різних типах вправ, аудіювання за темою заняття, презентації студентів, перегляд відеоматеріалів згідно з темою.
Заняття, проведене Сірик С.В. отримало схвальні відгуки присутніх членів циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки та інших викладачів коледжу.

 
 
13.10.2021

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 224-42-51, (061) 764-37-82

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту