В Медичному фаховому коледжі обговорювали базові принципи академічної доброчесності

В Медичному фаховому коледжі обговорювали базові принципи академічної доброчесності
У рамках семінару, що відбувся 03 листопада 2021 року для викладачів коледжу з принципів академічної доброчесності, обговорено всі особливості дотримання академічної доброчесності в процесі здобуття медичної освіти.
Методист коледжу Тетяна Четвертак окреслила нормативно-правову базу, що охоплює питання академічної доброчесності в коледжі, розглядалися принципи та правила, що мають бути впроваджені для того, щоб зробити медичну освіту для здобувачів і викладачів прозорою і актуальною, такою, яка задовольнятиме потреби ринку праці в майбутньому.
Опрацьовано п.2.15, 3.1, 3.5, 4.3 положення про внутрішній розпорядок, про організацію навчального процесу, про організацію, порядок і методику оцінювання навчальних досягнень студента у Медичному фаховому коледжі ЗДМУ.
За результатами методичного онлайн-семінару викладачам надано методичні рекомендації щодо покращення обізнаності в питання академічної доброчесності, проведено анкетування викладачів для встановлення рівня дотримання академічної доброчесності в коледжі.
 
 
3.11.2021

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 224-42-51, (061) 764-37-82

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту