ОБЛАСНА СТУДЕНТСЬКА РАДА ОБРАЛА НОВОГО ЛІДЕРА

ОБЛАСНА СТУДЕНТСЬКА РАДА ОБРАЛА НОВОГО ЛІДЕРА

Це відбулося під час засідання обласної студентської ради при голові облдержадміністрації. Разом зі студентами запорізьких вишів у заході взяла начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова та керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.
Головним питанням порядку денного були вибори  голови студентської ради.  На цю посаду було висунуто дві кандидатури: Кабанову Катерину з Медичного коледжу ЗДМУ та Усатенко Максима  - студента  Запорізького державного медичного університету. Претенденти презентували свої програми  розвитку роботи ради. За підсумками голосування перемогла 18-річна Катерина Кабанова.
За словами студентки, здобути перемогу їй допоміг досвід роботи в обласній студентській  раді на посаді секретаря та голови студентського самоврядування.
За статутом керувати обласною студентською радою новообрана голова буде два роки.
- У найближчих планах – розвивати  програму обміну студентів "Студ-Бумеранг", запроваджувати  нові заходи для студентів всієї Запорізької області та розвивати діяльність у сфері молодіжної політики, - поділилася планами  Катерина Кабанова.

6.12.2018

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 224-42-51, (061) 764-37-82

Карта розташування

Медичний коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR