Голова студентського самоврядування Кабанова Катерина в якості спікера

Голова студентського самоврядування Кабанова Катерина в якості спікера

Хочу розповісти про свій новий досвід! Досвід спікера.
Все почалось з того, що одна юна леді розповіла мені про проект «Aspen Teens. Обрії майбутнього», для участі в якому її обрали серед 500 конкурсантів з усієї України. Тож зарядившись мотивацією і бажанням, вона взяла всі свої сили в кулак та наважилась продовжити цей проект у с.Біленькому. 
Тему дівчина обрала таку: «Стереотипи у нашому суспільстві. Життя без них» та запросила мене прийняти участь в якості СПІКЕРА. Хочу зазначити, що це моя перша практика в цій галузі активної діяльності, але це було настільки цікаво, енергійно та тепло, що мені навіть не хотілось їхати додому, а хотілось розмовляти з цими хлопцями та дівчатами ще і ще! 
Ми розмовляли на теми стереотипів щодо бездоганної зовнішньості заради успіху; розглядали стереотип щодо фізичних вад, які можуть завадити твоєму творчому зростанню; на тему дітей з не зовсім фінансово успішних родин, які теж досягли неабияких висот; 
Всі учні були дуже активними, задавали питання, на які ми разом з ними і відповідали! 
Я побачила в їх очах те палке бажання бути почутими, котре рідко в кого зустрічається в наші дні. 
Тож дуже дякую Юлії, учениці одинадцятого класу, яка запросила мене до участі в цьому проекті, директору Біленьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Біленьківської сільської ради Запорізького району, яка зустріла нас з посмішкою та неймовірною зацікавленністю в цьому заході!

Кабанова Катерина

12.12.2018

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 224-42-51, (061) 764-37-82

Карта розташування

Медичний коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR