День фармацевта

День фармацевта

День фармацевтичного працівника — професійне свято України. Відзначається щорічно в третю суботу вересня. В цьому році аптечні робітники приймали вітання з цієї нагоди 15 вересня 2018 р. Професійне свято фармацевтів було засноване президентом України 7 вересня 1999 року.
На сьогоднішній день у фармацевтичній галузі України працюють понад 350 тисяч осіб. Всі вони відзначають це свято з розумінням того, що їх робота є вкрай важливою для людей. Адже саме завдяки фармацевтам країна забезпечена усіма необхідними лікарськими препаратами. Більше того, Україна є експортером ліків, працюючи в цьому напрямку з 25 країнами світу. Асортимент препаратів, що випускаються в Україні, постійно поповнюється. Особливо це стосується ліків, які виробляються після закінчення терміну дії первинного патенту.
За офіційними даними, в Україні функціонує близько 10 тисяч аптек, більше 5 тисяч аптечних пунктів і понад 6 тисяч аптечних кіосків. Таким чином, день фармацевта в Україні відзначають співробітники 5000 фармацевтичних організацій.
Не залишився байдужим і наш коледж. Свято відбулося у четвер - 14 вересня. Студенти та викладачі відділення «Фармація» підготували вітання та святковий концерт. На перервах працював фітобар, де можна було посмакувати фіточаєм з печивом. Чудовий теплий день надав змогу свято провести на прибудинковій території коледжу.
Основна мета проведення свята – підвищення престижу професії фармацевта та подальше вдосконалення системи виховної роботи з молоддю.

14.09.2018

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 224-42-51, (061) 764-37-82

Карта розташування

Медичний коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR