У Медичному фаховому коледжі проходить тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту

Задля впевненості в своїх діях при виникненні надзвичайної ситуації, швидкого та правильного виконання евакуаційних заходів з рішення адміністрації закладу освіти для студентів Медичного фахового коледжу Запорізького державного медичного університету було впроваджено тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, Тиждень мав символічну назву: "Захисти себе, допоможи тим, хто поруч", метою заходу було визначено профілактику паніки під час надзвичайних ситуацій та навчання правилам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.
У понеділок 24 січня 2022 року було проведено збір сектору цивільного захисту (ЦЗ), під час якого обговорено першочергові заходи щодо запобігання НС які можуть виникнути у закладі вищої освіти, порядок отримання директором фахового коледжу інформації про загрозу чи виникнення надзвичайної ситуації, порядок надання інформації у відповідні служби району, порядок підготовки здобувачів до евакуації, порядок розміщення студентів після евакуації, порядок надання інформації батькам про місцезнаходження студентів, дії формувань цивільного захисту.
В п'ятницю 21 січня 2022 року  в групі МС 21-1 проведено тренінг по наданню першої долікарської допомоги (викладач вищої кваліфікаційної категорії Поправко М.І.). Здобувачі освіти активно вивчали техніку штучного дихання та непрямого масажу серця з відпрацюванням на фантомі. З понеділка проводились військово-медичні тренування  зі студентами всіх груп. Ці тренування проводили викладач предмету «Захист України» Поправко Марина Іванівна, "Громадська освіта" Триполиць Василь Іванович, «Безпеки життєдіяльності» Алі-Шах Ганна Петрівна, "Охорони праці в галузі" Аравіцька  Марина Олександрівна, студенти отримали  основні базові знання з надання першої медичної допомоги та володіли правилами користування засобами індивідуального захисту і навчились їх застосовувати на практиці.
У вівторок 25 січня 2022 року проведено спеціальне об’єктове тренування (евакуація коледжу на випадок пожежі). Практика проведення таких заходів у зв'язку з останніми подіями в місті дуже доречна і актуальна. Поставлені завдання: своєчасно та правильно діяти у випадку виникнення пожежі. На виховних годинах кожен керівник академічної групи у своїй групі провів бесіду на тему: «Правила поведінки під час надзвичайної ситуації».
У середу 26 січня 2022 року проведено навчальний тренінг у групі ІІІ курсу «Фармація» Ф20-11 (викладач фармацевтичної хімії, к.пед.н. Четвертак Т.Ю.) на тему: «Правила пожежної безпеки в хімічній лабораторії», на якому було представлено презентації, демонстрація роботи з вогнегасником та накладання ватно-марлевої маски. Під час тижня знань студенти-медики усвідомили важливість знань з безпеки життєдіяльності та цивільної оборони, а також необхідність знань у реальному житті та майбутній професійній сфері.
26.01.2022

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 224-42-51, (061) 764-37-82

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту