Вітання з Днем фармацевтичного працівника

Адміністрація та педагогічна спільнота Медичного фахового коледжу Запорізького державного медичного університету щиро вітає весь багатотисячний колектив фармацевтичної галузі з чудовим професійним святом - Днем фармацевтичного працівника. На честь свята студенти 1 курсу2 курсу та викладачі разом зі студентами 2 і 3 курсів  фармацевтичного відділення підготували щирі  привітання.
Ніде в світі самовіддану і благородну працю фармацевта не відзначений таким високим визнанням. Джерелом натхненної праці для всіх нас є любов до обраної професії, прагнення служити Людині і його Здоров'ю. Нехай це свято наповнить Ваші серця гордістю за нашу фармацію, нехай збуваються Ваші мрії і надії на світле майбутнє України. Щиро бажаємо всім Вам здоров'я, успіхів, цілеспрямованості та наснаги, особистого щастя і благополуччя.
З нагоди свята в Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медичного університету було проведено оздоровчий захід - спортивні змагання приурочені до Дня здоров'я. В яких брали участь студенти першого курсу відділення "Фармація" та "Сестринська справа". В поточному навчальному році згідно з наказом ректора Запорізького державного медичного університету професора Юрія Колесника студенти 1 курсу мають змогу відвідувати заняття у коледжі протягом адаптаційного періоду. Також на заході були присутні Наталія Брагар, заступник директора з навчальної роботи, викладач  загальноосвітніх дисциплін Василій Триполіць, викладач циклової комісії професійної та практичної підготовки відділення "Сестринська справа" Тетяна Таранова та Вікторія Ковальова, викладач фізики та інформаційних технлогій, які  увійшли до складу  компетентного  жюрі конкурсу. Команди презентували свої девізи та підготували тематичні плакати. Команда відділення "Медсестринство" під назвою "Швидка допомога" дуже креативно підійшла до презентації, що відмітило компетентне журі. Майбутні фармацевти під девізом "Рух -це життя" також гідно презентували свою команду та оформили цікавий тематичний плакат. Змагання відбувались під гучні звуки аплодисментів та з активною підтримкою  глядачів. Але все ж таки з невеликим відривом перемогу виборола команда відділення "Фармація".  Для тих студентів, хто  наразі знаходиться поза межами нашого міста і тимчасово не має можливості приймати участь у студентському житті, було організовано онлайн трансляцію, до якої могли приєднатися усі охочі. Захід пройшов у дружній та позитивній атмосфері спорту та посмішок адже фізична активність допомогає підтримувати емоційну стабільність, а оптимістичний настрій наближає нас всіх до Перемоги, єднання, дружні відносини, підтримка один одного - все що об'єднує нас, і робить незламними. Організацію спортивного свята та цікаві естафети підготувала викладач фізичного виховання Світлана Шпак. Так тримати!
17.09.2022

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 764-37-82, +38(050)852-73-38 

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту