День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

День гідності та свободи відзначається  з 2014 року – в річницю початку Євромайдану. Пам'ятний день був закріплений у календарі після відповідного указу п'ятого Президента України Петра Порошенка і був встановлений  "з метою затвердження в Україні ідеалів свободи та демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору".
Студенти 1 курсу  відділень "Фармація" та "Сесринська справа" не залишились осторонь від вшанування пам'яті знакових історичних подій нашої держави та були залучені до виховного заходу, організованого викладачем загальноосвітніх дисциплін Василієм Триполиць. Тематичний захід пройшов у форматі онлайн конференції  на платформі MS Teams. Студентами були підготовлені презентації  та тематичні вірші, а також відповідні відео-демонстрації патріотичного змісту. На завершення заходу було організовано хвилину мовчання для вшанування пам'яті кожного загиблого українція та українки на тлі боротьби за цілісність та свободу української нації. Герої не вмирають! Вічна пам'ять Героям!
23.11.2022

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 764-37-82, +38(050)852-73-38 

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту