Вітання зі святами!

Вітання зі святами!

Дорогі друзі! Шановні колеги, співробітники, студенти та батьки! Щиро вітаємо  кожного з вас в ці святкові дні! Для кожної родини в нашій державі сьогодні тривають тяжкі випробування. Кожна родина має свої складнощі та втрати, кожна родина робить все можливе, наближаючи ПЕРЕМОГУ. Для кожної української родини сьогодні існує єдине свято - День Перемоги. Адміністрація Медичного фахового коледжу ЗДМУ та педагогічний колектив бажає кожній родині затишку та тепла, тиші та спокою, міцного здоров'я та посмішок. Нехай попереду  на вас чекають лише добрі новини. Найголовніша прикраса цьогорічних святкових днів - Мирне небо та щирі посмішки близьких та рідних. Також низький уклін нашим захисникам, хлопцям та дівчатам - героям та героїням, воїнам Збройних сил України - тим хто боронить від ворога нашу землю, а особливо -  тим  Героям, хто загинув під час бойових дій. Вічна пам'ять. Сьогодні  наші свята мають болісну тональність, ми вшановуємо пам'ять кожного загиблого українця та українки. Пам'ятаємо та цінуємо. Хочемо побажати єднання нашому народу, оскільки лише у єднанні ми можемо вибороти Перемогу, лише у єднанні ми можемо встояти, лише у єднанні ми  - це Україна. Зі святами, дорогі друзі!

Вітання з прийдешними святами  від директора Медичного фахового коледжу Запорізького державного медичного університету Ольги Павлівни Кілєєвої можна знайти тут.  

25.12.2022

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 764-37-82, +38(050)852-73-38 

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту