Переможці художнього конкурсу "Барви козацької Хортиці" серед студентів Медичного фахового коледжу ЗДМУ

Переможці художнього конкурсу "Барви козацької Хортиці" серед студентів Медичного фахового коледжу ЗДМУ

Відповідно до Програми розвитку Запорізької області на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради, плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на 2022 рік, комунальним закладом "Запорізький обласний центр науково-технічної творчості "ГРАНІ" Запорізької обласної ради проводився обласний очно-заочний конкурс художньо-технічної творчості "Барви козацької Хортиці". Для участі у конкурсі було запрошено здобувачів освіти закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної та фахової передвищої освіти. Вік учасників складав від 6 до 18 років у відповідних номінаціях. Цього року ораганізатори запропонували учасникам такі номінації: "Хортиця у об'єктиві", "Відбудуємо Україну разом!" та "Янгол охоронець носить форму ЗСУ". Для участі у конкурсі приймались як художні твори, так і оригінальні фотороботи. Студенти Медичного фахового коледжу Запорізького державного медичного університету традиційно долучились до заходу. За підсумками конкурсного відбору наші студенти вибороли призові місця. Студентка 2 курсу відділення "Сестринська справа" Язловська Вікторія отримала  1 місце у номінації "Хортиця в об'єктиві ".
Студентки 1 курсу відділення "Фармація" також розподілили між собою призові місця:
Якубіна Юлія - 1 місце, номінація "Хортиця в об'єктиві "
Манжула Вероніка - 3 місце, номінація "Хортиця в об'єктиві "
Найдьонова Поліна- 3 місце, номінація "Хортиця в об'єктиві "
Вітаємо переможців та бажаємо нових творчих звершень. 
Дівчата отримали пам'ятні дипломи та поділились враженнями від участі у конкурсі. Вікторія Язловська розказала про позитивні враження від участі в обласному очно-заочному конкурсі "Барви козацької Хортиці . "Я вдячна організаторам конкурсу за цікавий досвід." - повідомила призерка. А ось що розповіла Вероніка Манжула, яка також посіла призове місце: "Відразу,як тільки я дізналася про даний захід,зрозуміла,що обов'язково треба прийняти в ньому участь,адже це неймовірно цікаво,показати всім свій маленький талант,а саме - хист фотографа. В школі  неодноразово проходили подібні заходи і я приймала в них участь. Дуже вдячна організаторам за проведення конкурсу та класні емоції від виграшу. З радістю буду приймати участь знов." Ось такі щирі, активні та талановиті студенти навчаються в Медичному фаховому коледжі ЗДМУ. Так тримати!!!
30.01.2023

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 764-37-82, +38(050)852-73-38 

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту