Зустріч майбутніх фармацевтів з представниками аптечних установ

Зустріч майбутніх фармацевтів з представниками аптечних установ
 В Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медичного університету  21 лютого 2023 року відбулась запланована зустріч з роботодавцями. Цього разу провідним гостем заходу стала Директор HR-департаменту аптечного холдингу АНЦ Юлія Сергіївна Кузьменко, яка розказала здобувачам освіти про специфіку професійної діяльності майбутніх асистентів  фармацевтів, а також поділилась ситуацією з персоналом, адаптацію роботи аптек, новими дозволами МОЗ, прикладами сміливості та витримки співробітників в період воєнного часу в країні. Щодня фармацевти аптек обслуговують тисячі клієнтів по всій Україні, ризикуючи своїм життям. За час війни один з лідерів аптечного ринку – холдинг АНЦ – відкрив безліч нових аптек АНЦ, Копійка, ШАР@ і ще більше відновив на деокупованих територіях. Усі вони потребували головного ресурсу – людського, який би міг забезпечувати населення ліками. 
Юлія Сергіївна довела до відома здобувачів, чим характеризується діяльність асистента фармацевта у теперішній час, як вона вийшла за рамки простого відпуску лікарських засобів, а поширюється на надання фармацевтичної допомоги, проведення діагностичних процедур, пропагування здорового способу життя, консультації інших спеціалістів сфери охорони здоров’я. Студенти третього курсу фармацевтичного відділення захоплююче слухи та задавали уточнюючі запитання, наприкінці заходу було анонсовано розважальний проект з профорієнтації до якого було запрошено майбутніх асистентів фармацевтів коледжу.
 
21.02.2023

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 764-37-82, +38(050)852-73-38 

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМУ в    

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМУ.

Мапа сайту